Hakkımızda

Firma

Ersoy Özel Peugeot Servisi Adana

Hakkımızda
Hakkımızda

Ersoy Özdestici ;  çalışma hayatına 1985 Yılında Adana Dörtler Peugeot Yetkili Servisinde başlamıştır.  Bu çalışma yılları içerisinde Peugeot Otomotiv Pazarlamanın düzenlemiş olduğu tüm eğitimlere katılmıştır.  Peugeot Otomotiv Pazarlamanın düzenlediği sınav sonucunda da Uzman Teknik Danışmanlık ünvanını kazanmıştır. 2003 Yılında bu kurumdaki   Uzman Teknik Danışmanlık görevinden  ayrılarak  Adana Üçgül Peugeot Yetkili Servisinde  çalışmaya  başlamış  ve  8 aylık  bir   süreden  sonra    kendi  işyeri olan Ersoy Özel Peugeot Servisini 2004 yılında hizmete açmıştır. 

 

Profesyonel ve güvenilir hizmet anlayışıyla, her geçen gün kendilerini daha da geliştirmekte ve siz değerli müşterilerimize  hizmet etmeye devam etmektedir.

İlkelerimiz

  • Dürüstlük,
  • Saygı,
  • Güven,
  • Şeffaflık,
  • Sosyal Sorumluluk,
  • Ekip Çalışması,
  • Kalite, Sürekli Gelişim.

Misyon

Faaliyet gösterdiğimiz her alanda dünyanın önde gelen kuruluşları ile yarışmak, teknolojik gelişmelerde öncü olmak müşteri beklentilerini aşan kalitede hizmet üretmek ve bunun için nitelikli iş gücünü bünyemizde yaşatmak.

Vizyon

Toplum ve iş yaptığımız kurumlar tarafından tarif edilen ortak paydada en yüksek kalitede hizmet vererek bizimle çalışan herkesin yaşamına değer katmak için varız.

Kurucumuz

Ersoy Özdestici
Ersoy Özdestici

Ersoy Özdestici ; çalışma hayatına 1985 Yılında Adana Dörtler Peugeot Yetkili Servisinde başlamıştır. Bu çalışma yılları içerisinde Peugeot Otomotiv Pazarlamanın düzenlemiş olduğu tüm eğitimlere katılmıştır. Peugeot Otomotiv Pazarlamanın düzenlediği sınav sonucunda da Uzman Teknik Danışmanlık ünvanını kazanmıştır. 2003 Yılında bu kurumdaki Uzman Teknik Danışmanlık görevinden ayrılarak Adana Üçgül Peugeot Yetkili Servisinde çalışmaya başlamış ve 8 aylık bir süreden sonra kendi işyeri olan Ersoy Özel Peugeot Servisini 2004 yılında hizmete açmıştır.